filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
EnergaCamerimage
1999
http://www.camerimage.pl
Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych EnergaCamerimage
Złota Żaba
Najlepszy operator
wygrane
Elizabeth
(1998)
Remi Adefarasin
Elżbieta zostaje królową Anglii. Nie chcąc oddawać władzy, postanawia nie wychodzić za mąż.
Udział w konkursie głównym
nominacje
1900: Człowiek legenda
(1998)
Lajos Koltai
Ghost Dog: Droga samuraja
(1999)
Robby Müller
Goya
(1999)
Vittorio Storaro
Hakuchi
(1999)
Jun'ichi Fujisawa
Juha
(1999)
Timo Salminen
Kształty nocy
(1999)
Andreas Höfer
Mifune
(1999)
Anthony Dod Mantle
Na zawsze moja
(1999)
John Bailey
Ostatni wrzesień
(1999)
Sławomir Idziak
Piąta zima magnetyzera
(1999)
Dirk Brüel
Prosta historia
(1999)
Freddie Francis
Szymon Mag
(1999)
Nicholas D. Knowland
Uniesie nas wiatr
(1999)
Mahmoud Kalari
Wrota Europy
(1999)
Witold Sobociński
Wszystko o mojej matce
(1999)
Affonso Beato
Srebrna Żaba
Najlepszy operator
wygrane
Hakuchi
(1999)
Jun'ichi Fujisawa
Brązowa Żaba
Najlepszy operator
wygrane
Juha
(1999)
Timo Salminen
Złota Kijanka
Najlepszy operator etiudy studenckiej
wygrane
Claire
(2000)
Bogumił Godfrejów
Młody naukowiec opiekuje się narzeczoną, która uległa wypadkowi.
Srebrna Kijanka
Zdobywca
wygrane
Q
(1999)
Piotr Szczepański
Wyróżnieni w roku 1999
Juha
(
1/2
)
Hakuchi
(
1/2
)
Elizabeth
(
1/1
)
Claire
(
1/1
)
Q
(
1/1
)
Wszystko o mojej matce
(
0/1
)
Prosta historia
(
0/1
)
Mifune
(
0/1
)
Ghost Dog: Droga samuraja
(
0/1
)
1900: Człowiek legenda
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.