PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231793}
5,3 12 731
ocen
5,3 10 1 12731
5,8 4
oceny krytyków
Turistas
powrót do forum filmu Turistas

Ludzie jaki horror? Ten kto wpisywał gatunek musiał się bardzo źle czuć;) Jedyne, co w tym filmie godne jest polecenia to muzyka - reszta - nuda...nuda...i jeszcze raz nuda.

użytkownik usunięty
LendaBraggo

Zgadzam się w 100 %. Jak to jest horror, to ja jestem święta. Jedna tylko "straszna" scena, pod koniec i tyle z sensacji... Ja bym to otagowała jako naprawdę słabą komediówkę. Nie warte obejrzenia.

ocenił(a) film na 6

Z gatunkiem to może faktycznie nie bardzo, ale jakbyście przeżyli cos takiego to co by to było jak nie horror ? komedia ?

_Lennox_

Trudo jest w ogóle dopasować większość filmów do gatunku. Ten raczej bardziej pasowałby do thriller'a, bo w horrorach straszyc mają chyba postacie nadprzyrodzone a tu takowych nie ma :P Więc tu gatunek raczej w celach orientacyjnych, bo tak jak mowisz, komedią ktoś by nie nazwał :P Jednak film sam w sobie mega średni :)

użytkownik usunięty
LendaBraggo

a ja tam lubie takie średnio straszne horrory y:)

LendaBraggo

W pełni się z tobą zgadzam .

ocenił(a) film na 4
LendaBraggo

Muzyka z filmu jest extra :) gorzej z filmem...

ocenił(a) film na 7
LendaBraggo

nie potraficie sie ludzie w czuć w film, na ich miejscu byście sie zesrali ze strachu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones