PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231793}
5,3 12 736
ocen
5,3 10 1 12736
5,8 4
oceny krytyków
Turistas
powrót do forum filmu Turistas

No nie mogłem uwierzyć, że ktoś był na tyle głupi, żeby nakręcić film ze sceną, w której grupa osób
(chyba z 5 ich było) z bezgranicznym zaufaniem podąża przez WIELE godzin DŻUNGLĄ I
JASKINIAMI za ledwo co poznanym Brazylijczykiem w poszukiwaniu autobusu czy domu
buahahaha :) Szczyt debilizmu (scenarzystów, bo nawet amerykanie nie są aż tacy głupi więc
scenarzystów nic nie usprawiedliwia). A później....ZDZIWIENIE - bambus nas wszystkich wystawił
i teraz zginiemy :P

Żeby nie było - film mi się podobał, fajnie się oglądało :) Ale głupi momentami do bólu :)

ocenił(a) film na 5
johny_de

Ja sie z Toba nie do konca zgodze. Ciekawe jak Ty bys sie zachowal, skoro oni ze soba nic nie mieli, zadnych paszportow niczego. Po akcji z tym dzieckiem rzuconym kamieniem, byli przestraszeni, nie wiedzieli co zrobic, to poszli ze znajomym z imprezy. Nie mieli tez pojecia, ze owa chatka wujka bedzie tak daleko. Moim zdaniem jak na horror fabula byla dosc zwiezla i nie bylo duzo razacych bledow, historia wydawala sie w miare realistyczna.

johny_de

Mnie bardziej zainteresowało to, co było wcześniej. Autobus spadł w przepaść a oni zamiast czekać z grupą na jakiś rozwój wydarzeń poszli chlać na plażę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones