PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231793}
5,3 12 735
ocen
5,3 10 1 12735
5,8 4
oceny krytyków
Turistas
powrót do forum filmu Turistas

na to żeby nie sugerowac sie ocenami na filwebie, moze i ten film zasluguje na te 5,5 ale wtedy tysiące filmów z notami powyżej 7 musialo by spasc do poziomu 4,5.

blablabla_4

Ten film to dowód na to, żeby nie sugerować się trailerami. Właśnie trailer zachęcił mnie do wybrania się na tą, za przeproszeniem, produkcję do kina, namówiłem do tego jeszcze 3 osoby. Film okazał się kompletną porażką...znajomi o mało nie wnieśli do sądu pozwu o zwrot kosztów :P

ocenił(a) film na 1
nbl_raziel

BEZNADZIEJNY FILM WSZECH CZASOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
darek_mirek

Film nie był ostatecznie taki zły ale taki horror to nie horror...

niezauwazalna

nie oceniajcie filmow ktorych nie rozumiecie na 1/10
pff

blablabla_4

Film oceniam na 1/10 z 2 powodów:
po 1 jest beznadziejny, kompletnie przewidywalny i durny (nie wiem co tu można rozumieć bądź nie rozumieć)
po 2 nie można niżej

ocenił(a) film na 5
blablabla_4

GDYBY NIE BYŁ PODPISANY JAKO HORROR NAPEWNO BYŁBY WYŻEJ OCENIONY.
CO TU NIBY NIE ROZUMIEĆ?

ocenił(a) film na 10
blablabla_4

w pelni sie zgadzam, ze film jest swietny i osobiscie daje mu 10/10. nie mysle zeby wyznacznikiem wartosci filmu bylo to czy wstrzela sie w gatunek do ktorego ma nalezec, tylko to czy czuje sie po jego obejrzeniu antyczne katharsis. ja czulem.

ocenił(a) film na 4
matusall

1/10 i 10/10; 1/10 i 10/10.
Jezu szanowna dzieciarnio, naprawdę ten film nie zasługuję na miano totalnego kiczu jak również arcydzieła.

Film faktycznie słaby i mocno naciągany. Jakieś 4/10 i nic więcej.

ocenił(a) film na 3
blablabla_4

Film w stylu Hostel, oklepana fabuła, dużo krwi i przemocy.3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones